MD ROL s.r.o.

Naše služby

Montáž a výroba pristreškov, zimných záhrad a zasklenia

Móda zimných záhrad
Zimné záhrady

Zasklievanie zimných záhrad

Zimné záhrady si v ostatných rokoch získavajú čoraz viac priaznivcov, ktorí sa pre ich výstavbu rozhodujú z rôznych príčin. Patrí medzi ne napríklad možnosť zväčšenia obytného priestoru, úprava či zvýraznenie architektúry rodinného domu a v neposlednom rade aj možnosť preniesť si kus prírody do vlastného obydlia. Úplne pôvodným zámerom ich budovania bolo vytvorenie samostatného priestoru, vhodného na pestovanie exotických teplomilných rastlín v cudzom klimatickom prostredí.

Móda zimných záhrad k nám prišla z upršaného Anglicka, kde sa ich obľúbenosť traduje až niekoľko desaťročí. Veď čo už môže byť príjemnejšie ako posedenie pri šálke čaju v príjemne vyhriatej presklenej miestnosti plnej zelene?

Zasklievanie zimných záhrad

3000+

Realizácií

2500+

Spokojných klientov

13

Rokov skusensoti

Zasklievanie a zateplenie balkónov
Zasklievanie a zateplenie balkónov

Zasklievanie balkónov

Zasklievanie a zateplenie balkónov a lódžií systémom posuvných a pevných presklených konštrukcií a deliace priečky. Zasklievanie a zateplenie balkónov a lódžií slúži na získanie dodatočného odkladacieho priestoru, zníženie hluku, zníženie prašnosti, prievanu a šetrenie tepla v bytoch a domoch.

 

Atlánky

Drevené prístrešky a altánky

Altánky, prístrešky a pergoly na mieru. podľa Vašich predstáv.

Altánky sú drevené stavby umiestnené povačšinou na záhradách rodinných domov.

Nemusi to však vždy byť pravidlom.

Často bývajú umiestnené aj na strechách domov, poprípade niekde inde kde sa zmestia a majú tam svoje využitie.

Dajú sa využiť na čokoľvek. Od usporiadania oslavy až po odparkovanie svoho auta. Nech už sa rozhodnete použit svoj altánok na čokolvek, verte mi že s ním budete spokojný.

Drevené prístrešky a altánky
Plastové rolety
Rolety

Plastové rolety

Vonkajšie plastové rolety sú použiteľné na uzatváranie balkónov, alebo ako účinné tienenie okien. V ponuke máme širokú paletu farieb a priesvitné prevedenie.

Prístrešky

Lexanové prístrešky

Čím viac má doska stien, tým lepšie vykazuje tepelno izolačné vlastnosti.Väčšia hrúbka dosiek zlepšuje tepelno izolačné vlastnosti a hlukový útlum, znižuje sa však prestup svetla.S rastúcou silou dosky sa zlepšuje aj únosnosť snehu.

Komôrkové polykarbonátové dosky sú vynikajúcí materiál pre tepelno izolačné nerozbitné zasklievanie, presvetlovanie a zastrešovanie. Sú opatrené ochrannou vrstvou proti UV žiareniu, ktorá zaisťuje mimoriadnu odolnosť voči starnutiu vplyvom klimatických podmienok, zabezpečuje dlhú životnosť, zaisťuje dlhodobé zachovanie optických vlastností a pomáha zachovať vysokú tuhosť a únosnosť.

Lexanové prístrešky
Návrat hore