Naša návšteva, vrátane zamerania a kalkulácie je úplne zdarma!

ZIMNÉ ZÁHRADY

dokonalé splynutie bývania a prírody.

MD ROLEX

Zasklievanie zimných záhrad

Už od roku 2009

Zasklievanie zimných záhrad

Zimné záhrady si v ostatných rokoch získavajú čoraz viac priaznivcov, ktorí sa pre ich výstavbu rozhodujú z rôznych príčin. Patrí medzi ne napríklad možnosť zväčšenia obytného priestoru, úprava či zvýraznenie architektúry rodinného domu a v neposlednom rade aj možnosť preniesť si kus prírody do vlastného obydlia. Úplne pôvodným zámerom ich budovania bolo vytvorenie samostatného priestoru, vhodného na pestovanie exotických teplomilných rastlín v cudzom klimatickom prostredí.

Móda zimných záhrad

Móda zimných záhrad k nám prišla z upršaného Anglicka, kde sa ich obľúbenosť traduje až niekoľko desaťročí. Veď čo už môže byť príjemnejšie ako posedenie pri šálke čaju v príjemne vyhriatej presklenej miestnosti plnej zelene?

MD ROLEX s.r.o.

Zimná záhrada

Pokiaľ sa budete vážne zamýšľať nad vybudovaním zimnej záhrade vo vlastnom dome, budete musieť zvážiť, či vám ide o zabezpečenie ďalšieho vykurovaného priestoru alebo sa uskromníte s neobytnou miestnosťou, ktorá zostane v zime chladná. Od odpovede na túto otázku sa totiž bude odvíjať výška vstupných investícií. Nevykurovaná zimná záhrada, nazývaná aj „studená“, poslúži v zimnom období na prezimovanie okrasných rastlín a na pasívne temperovanie domu.

Scroll to Top