Naša návšteva, vrátane zamerania a kalkulácie je úplne zdarma!

Lexanové prístrešky

Čím viac má doska stien, tým lepšie vykazuje tepelno izolačné vlastnosti.Väčšia hrúbka dosiek zlepšuje tepelno izolačné vlastnosti a hlukový útlum, znižuje sa však prestup svetla.S rastúcou silou dosky sa zlepšuje aj únosnosť snehu.

MD ROLEX

Lexanové prístrešky

Už od roku 2009

Komôrkové polykarbonátové dosky

Komôrkové polykarbonátové dosky sú vynikajúcí materiál pre tepelno izolačné nerozbitné zasklievanie, presvetlovanie a zastrešovanie. Sú opatrené ochrannou vrstvou proti UV žiareniu, ktorá zaisťuje mimoriadnu odolnosť voči starnutiu vplyvom klimatických podmienok, zabezpečuje dlhú životnosť, zaisťuje dlhodobé zachovanie optických vlastností a pomáha zachovať vysokú tuhosť a únosnosť. Touto vrstvou je opatrená jedna strana dosiek, ktorá je zretelne označená potlačenou ochrannou fóliou. Táto strana musí byť vždy inštalovaná smerom von.Vďaka vysokej nárazovej húževnatosti zaisťujú polykarbonátové dosky vysokú bezpečnosť, je vylúčený vznik črepín a ďalej sa minimalizuje možnosť poškodenia pri doprave a montáži. Polykarbonátové komôrkové dosky je možné inštalovať rovné alebo ohnuté zastud

  • zastrešenie terás
  • prestrešenie parkovacích miest
  • zimné záhrady
  • zastrešenia bazénov
  • strešné svetlíky
  • skleníky
  • štadióny, športové haly, stanice…

Vlastnosti komôrkových polykarbonátových dosiek:

MD ROLEX s.r.o.

Špeciálne úpravy komôrkového polykarbonátu:

Q Relax – redukuje nárast teploty pod doskou ( zimné záhrady)

NoDrop – špeciálna úprava zo spodnej strany dosiek zbraňuje tvorbe kvapiek ( bazény , zimné záhrady , … )

2UV – obojstranná UV vrstva pre aplikácie, kde sú obe strany dosky vystavené pôsobeniu UV žiareniu (deliace priečky na balkónoch, … )

Scroll to Top